Kom alles te weten over de Profronde!

Deelnemers Profwielerronde 2022

Dames

 

Nr. Naam TEAM of Woonplaats Mede mogelijk gemaakt door 
       
11 Annemiek van Vleuten Movistar TechnoGroup
2 Lorena Wiebes Team DSM Las Montage Holland Group
3 Ellen van Dijk Trek – Segafredo Happy Dog
4 Dévon Kuijstermans Oudenbosch Van der Veeken, de fietsspecialist
5 Yvonne de Vet Gilze NOMI-Co-packing
6 Puck Moonen GRC Jan van Arckel Select Salaris Adviseurs
7 Claudia Jongerius Bingoal Casino Partyservice Jan Vermunt
8 Paulina Rooijakkers Canyon//SRAM Racing Goodmorning
9 Vera Tieleman Nijmegen Bomont
10 Sanne Jongenelen Hoogerheide Bouwbedrijf Jos Vrolijk
       
12 Femke de Vries GT Krush Tunap Pro Cycling Leijs Isolatie
13 Tess de Visser Reewijk-dorp Your Business Online
14 Juul Hubert Leidschendam Gall & Gall Jansen
15 Suzanne Mulder Leiden D&A de Jong
16 Sarah Langbroek Leiden Topsystemen Roosendaal
17 Melissa Hofman Pijnacker Dehaco
18 Tessa Dijksman Velserbroek Konings Wonen
19 Andrea Lodder Braamt Pierre de Jonge Casino
20 Lieke van Zeelst Breda Aannemersbedrijf  Van Agtmaal Oudenbosch
21 Sabrina Opstal Rijnsburg Vermeulen en zonen sloopwerken Breda
22 Yonna van Dam Voorhout Bink Groep Rucphen
23 Violinde den Breeijen Holten Stef van Delft Aluminium Ramen, deuren en gevels
24 Pauline Koster Meppel Vermetten Accountants Adviseurs
25 Maria Aploni van ’t Geloof Le Col Wahoo Jobse Groep
26 Judith Kranenborg Amsterdam Jansen Hioveniers
27 Femke Beuling Heerenveen Maas-Jacobs Holding
28 Caren Commissaris Wuustwezel TS Materieel
29 Marit Cent Goor Tereco Hekwerken
30 Lieske Coumans Tilburg JLN Transport BV
31 Deborah Veerman Stolwijk JVK Daken
32 Francien Looije Almere Juweleir Lambregts
33 Andreani Chatzigeorgiou Griekenland Prego Gelateria
34 Tara Gins Belgie Fysiomore
35 Bente van den Nouweland Rijen Reisbureau Goed Geregeld
36 Anneke Dijkstra GT Krush Tunap Pro Cycling De Bode uitgeverij
37     Hoppenbrouwers Techniek
38 Antoinette Rijpma – de Jong Rottum Jac Reijns staalconstructie
39      
40 Lieke van Weereld Papendrecht Bettine hoeve
41 Emma Boogaard Team Coop – Hitec Products JLN Transport BV
42 Maud Oudeman Canyon // SRAM Racing D&A de Jong
43 Chantal v.d. Broek- Blaak Team SD Worx Technoselect

 

 

 


Rugnummers nog onder voorbehoud.
Deze deelnemerslijsten zijn opgesteld per 6/8/2022. Wijzigingen zijn nog mogelijk tot 14/8/2022.