Kom alles te weten over de Profronde!

Deelnemers Profwielerronde 2019

Dames (inschrijvingen)

Nr. Naam Woonplaats Mede mogelijk gemaakt door 
1 Sophie de Boer Amsterdam Pep Events & Media
2 Monique van de Ree Etten-Leur Lasmontage Holland
3 Julia Soek Den Ham Luyten Adviesgroep
4 Paulina Rooijakkers Asten-Heusden Techno Select
5 Rozemarijn Ammerlaan de Lier Bonbonnerie van der Linden
6 Verena Batenburg Piershil Bouwman Zwembaden
7 Nathalie Bex Sint-Truiden (B) Deba Bedrijfswagens
8 Shari Bossuyt Bellegem (B) Happy Dog Wouwse Plantage
9 Cathalijne Hoolwerf Amersfoort Partyservice Jan Vermunt
10 Claudia Jongerius Hoogerheide Nomi Co-Packing
11 Eva Jonkers Staphorst J.P.Visser Natuursteen
12 Britt Knaven Strijbeek (B) TTO Sllop & Infra Tilburg
13 Maaike Meistrok Elshout Visser Safety Products
14 Dèvon Kuijstermans Oudenbosch Wagenmakers Grond en Transportbedrijf Oudenbosch
15 Puck Moonen Liempde Vermeulen en zonen sloopwerken Breda
16 Marielle Rockland Nijmegen Uitgeverij de Bode B.V.
17 Minke Slingerland Oosterhout Autoschadebdrijf Verstraaten
18 Ingrit Verhoeff Groot-Ammers Vermeulen en zonen sloopwerken Breda
19 Lisa Worner Breda D&J Verlaar schilderwerken Sprundel
20 Tessa Veen – Backhuijs Eindhoven TS-Materieel Sprundel
21 Tessa van der Velden Den Haag Rekenraad Etten-Leur
22 Sharon Dommanschet Roosendaal Marktvliet Netwerk notarissen
23 Merel Hofman Bleiswijk De Krom bestratingen BV
24 Quiny Ton Geldermalsen De Zevenbergse Hoeve Zevenbergen
25 Yonna van Dam Voorhout Fraai Projecten BV
26 Denise Grimberg Doornenburg Stef van Delft Kaatsheuvel
27 Manon Bakker Swifterband Coro Zonnepanelen-electrotechniek
28 Charlotte Kool Kortenhoef Verkeersschool Blom BV
29 Femke de Vries Nijmegen Asbest Partners Brabant
30 Zoé Kroonen Oosterhout Metselbedrijf JWC Maas St-Willebrord
31 Nienke Wasmus Den Hoorn Neerlands Koffiehuijs
32 Nathalie van Gogh Nieuw Vennep Cafe de Klomp
33 Aafke Soet Heerenveen Schalk Makelaardij
34 Marissa Baks Alphen aan de Rijn Bouwbedrijf Bos Etten-Leur
35 Inez Beijer Driel Idea Concepts
36 Daimy Hellemons Hoeven Bouwbedrijf Gelens Etten-Leur
37 Maaike Coljé Snelrewaard Comp Unit Etten-Leur
38 Inge Mostert Delfgauw Maas-Jacobs Bouwservice
39 Gina Hofland Krimpen aan de Ijssel Bink Elektra Groep
40 Abigail van Twisk Engeland Gelateria Prego, Italian Ice en Coffee
41 Aranka Berends Loenen Pep Events & Media
42 Hanne van Klinken Geldrop Top Systemen Roosendaal
43 Lieke v.d. Draaij Dordrecht Stukadoorsbedrijf Hans van Baal Rijsbergen
44 Paulien Koster Meppel Bas van de Ven catering
45 Melanie Klement Apeldoorn JVK Ambachtelijke daken
46 Esmeé Peperkamp Didam Tereco Hekwerken
47 Hannah van Boven Capelle aan de Ijssel Gommers Grond en Straatwerken Wernhout
48
49
50
51
52
53
54
55


Rugnummers nog onder voorbehoud.
Deze deelnemerslijsten zijn opgesteld per 16/8/2019. Wijzigingen zijn nog mogelijk tot 18/8/2019.