Kom alles te weten over de TechnoGroup Profronde!

 

Techno Group Profronde Etten-Leur

 

 

 

 

 

10.30 uur Prominentenwedstrijd om de grote prijs Happy Dog

Startschot lossen en huldiging de heer Arian Tak

11.05 uur Decathlon dikkebandenrace Categorie 1 grote prijs Techno Groep

Startschot lossen en huldiging de heer François Moelands

11.20 uur Decathlon dikkebandenrace Categorie 2 grote prijs Mac Donalds Etten-Leur

Startschot lossen en huldiging de heer Jaochi Ho van Mac Donalds Etten-Leur

11.50 uur Decathlon dikkebandenrace Categorie 3 grote prijs Schalk Makelaardij

Startschot lossen en huldiging de heer Twan Schalk

12.10 uur 75 meter  loopfietswedstrijd om de grote prijs Kinderdagverblijf het Blesje

Startschot lossen en huldiging door mevrouw Celina Nooijens

12.30 uur Sprintwedstrijden met nationale baan selectie om de grote prijs SMS Metaal Service en Pompen Service

Startschot lossen en huldiging de heer Ron van Nijnatten


13.05 uur
Voorstellen professionals

13.30 uur Tijdrit Professionals om de grote prijs Luyten Adviesgroep

Startschot lossen en huldigen de heer Arko de Hoon
vergezeld van Miranda de Vries, de burgemeester van Etten-Leur

14.10 uur Rit in lijn Professionals om de grote prijs Rabobank

Startschot lossen en huldiging de heer Ger de Weert

15.30 uur Dameswedstrijd om de grote prijs Pep Events

Startschot lossen en huldiging de heer Twan Robbeson

15.40 uur Huldiging en uitreiking Tom Adriaansen Memorial wisselbeker
aan de winnaar (nr. 1) prominentenwedstrijd door de ouders van Tom Adriaansen en
de heer Francois Moelands van TechnoGroup.

17.00 uur Puntenwedstrijd Professionals om de grote prijs Lindeloof BV weg en waterbouw 
Startschot lossen en huldiging de heer Albert Martinus

18.15 uur Huldiging totaal klassement TechnoGroup Profomnium Profronde

Etten-Leur 2018 door de heer François Moelands

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SMS Metaal Service Champion Sprintwedstrijden

12.25 uur

Voorstellen sprinters : Jeffrey Hoogland, Harry Lavreysen, Sam Ligtlee, Nils van ’t Hoenderdaal, Joël Zuidema,  Koen van der Wijst

 

12.30 uur
200m Kwalificatie (finish op finishlijn criterium). Start is bij start/finish
In de bocht voor de finish worden de renners staande gehouden en vertrekken één voor één uit stilstand om de 30 seconden en sprinten tot aan de finishlijn. Aan de hand vn de binnenkomsttijden krijg je een uitslag 1 t/m 6. Eerste 3 huldigen, de overige renners rijden door tot aan het podium op het  Marktplein.

 

12.40 uur

Halve finale:

Rit 1: 1, 3, 5 (naar aanleiding van binnekomst 200m tijden)

Rit 2: 2, 4, 6 (naar aanleiding van binnenkomst van 200m tijden) tegen elkaar in een sprint van 3 tegelijk.

Start is op het Raadhuisplein, renners rijden vanaf het podium. In de bocht voor de finish worden de renners staande gehouden en vertrekken uit stilstand en sprinten tot aan de finishlijn en rijden vervolgens door tot op het Marktplein

 

12.50 uur
plaats 5-6: nr 3 van rit 1 tegen nr 3 van rit 2

Plaats 3-4: nr 2 van rit 1 tegen nr 2 van rit 2

 

Plaats 1-2 Finale: