Kom alles te weten over de Profronde!

Deelnemers Profwielerronde Etten-Leur 2017 (voorlopig)

Professionals:

Nr. Renner Team Mede mogelijk gemaakt door
 1  Chris Froome  Team SKY  TechnoSelect/TechnoTraffic
 2  Bauke Mollema  Trek Segafredo  Rabobank
 3  Mikel Landa  Team SKY  Lasmontage Holland
 4  Warren Barguil  Team Sunweb  Luyten Adviesgroep
 5  Primož Roglič  Team Lotto NL-Jumbo  Happy Dog / dierenpension Hoevekestijn
 6  Wesley Kreder  Wanty-Groupe Gobert  van der Veeken de fietsspecialist
 7  Mathieu van der Poel  Beobank – Corendon  Schalk Makelaardij
 8  Sjoerd van Ginneken  Roompot – Nederlandse Loterij  ABAB Accountancy
 9  Ramon Sinkeldam  Team Sunweb  AMS Visser
 10  Koen Bouwman  Team Lotto NL-Jumbo  Hommel autobedrijven BV
 11  Moreno Hofland  Lotto Soudal  Pep Events & Media
 12   Albert Timmer  Team Sunweb  Knook Breda
 13  Fabio Jakobsen  SEG Racing Academy  Nomi Co-Packing BV
 14  Tim Ariesen  Roompot – Nederlandse Loterij  Flex Tended BV
 15  Rob Ruijgh  Tarteletto – Isorex  Target Exhibit & Sign
 16  Antwan Tolhoek   Team Lotto NL-Jumbo  Cafezaal Marktzicht
 17  Maurits Lammertink  Katusha Alpacin  J.P. Visser natuursteen
 18  Stan Godrie  Vérandas Willems – Crelan  Schouw informatisering BV
 19  David van der Poel  Beobank – Corendon  Van Agtmaal aannemersbedrijf
 20  Gosse van der Meer  Tarteletto – Isorex  Wagenmakers Grond en verzetbedrijf
 21  Stef Clement  Team Lotto NL-Jumbo  Bonbonnerie van der Linden
 22 Twan Brusselman Destil-Jo Piels Cycling Team  Uitgeverij de Bode
 23 Ronan van Zandbeek Cyclingteam Join’s – De Rijke  Lindeloof B.V. Hellevloetsluis
 24 Marc Goos Development Team Sunweb  De Krom bestratingen
 25 Rob van Broekhoven Destil-Jo Piels Cycling Team  Saint-Gobain Gyproc Nederland
 26 Dylan Bouwmans Metec – TKH Continental Cyclingteam Mantel  Partyservice Jan Vermunt
 27 Bob Kerkhofs  McDonald’s Etten-Leur
 28 Jeroen Meijers  Roompot – Nederlandse Loterij  Omega Beveiliging en Advies
 29
 30

Professionals Dames:

Nr. Renner Team Mede mogelijk gemaakt door
1 Thalita de Jong  Lares-Waowdeals Bruba Sport
2 Demi de Jong  Parkhotel Valkenburg – Destil Cycling Team Fun Plaza Etten-Leur/Pierre de Jonge Casino
3 Yara Kastelijn  WM3 Energie Goodmorning Uitzendorganisaties
4 Marielle Rocland Thetford BV
5 Marjolein van “t Geloof Flynth Adviseurs en Accountants
6 Dèvon Kuistermans van Caam sloopwerken
7 Chanella Stougje  Parkhotel Valkenburg – Destil Cycling Team D&J verlaar schilderwerken
8 Kim Banga Centrafarm
9 Ingeborg Bremmers JVK Daken
10 Tessa Dijksman Bobonnerie van der Linden
11 Danielle Eikelboom Aan de Stegge Bouwbedrijf
12 Jamila Machacova (CZ) Tereco toegangspoorten en hekwerken
13 Merel Hofman Bettinehoeve Etten-leur
14 Paulien Koster Intowood BV
15 Femke Markus Beljaars Totaaladvies
16 Kimberly Niewerth PartyPack Etten-leur
17 Sabrina Opstal Dirk van den Broek Etten-Leur
18 Melissa van der Peet Mark Elias bakkerij Etten-Leur
19 Pernilla van Rozelaar Coro Zonnepanelen
20 Sarah ten Hartog (BE) Verkeersschool Blom
21 Danique Speklé NBU Etten-Leur
22 Delore Stougje SMS Metaalservice
23 Roos Hoogenboom Gebr. Snellen Sloopwerken
24 Tessa van der Velden Stapels Bar en Grill
25 Wendy Venge Bink Installatiegroep
26 Suzanne Caron Lodewijks van Ginneken Makelaardij
27 Janine van der Meer Bouwbedrijf J.W.C Maas St-Willebrord
28 Eveline de Groot Dorresteijn Netwerk Notarissen
29 Roos Markus Restaurant Le Jardin
30 Rosa Törmänen (FIN) Neerlands Koffiehuijs
31 Henriëtta Colbornbe (GB) Cafe de Klomp
32 Mascha Mulder Vermeulen en zonen sloopwerken
33 Aafke Soet  Parkhotel Valkenburg – Destil Cycling Team TS-Materieel
34 Irena Ossola (USA)  SAS – Macogep Nispen Verpakkingen BV
35 Rotem Gafinovitz (IL)  WM3 Energie Bakker Bart winkelcentrum Etten-Leur
36 Lindy van Anroij Indumij Renault Etten-Leur
37 Marieke van Witzenburg Hotel-Restaurant ‘T Witte Paard
38 Iris van der Stelt TTO Sloop & Infra Tilburg
39 Claudia Koster  Team VéloCONCEPT Women De Papierpartner Etten-Leur
40 Judith Bloem Veerman ICT
41 Marissa Baks Auto Indumij Etten-Leur
42 Caroline Thorvik Olsen (NO) De Goesting Etten-Leur
43 Puck Moonen  Lotto Soudal Ladies Eurobasic
44 Tereza Karasova (CZ) Decathlon Breda

Funklasse:

Nr. Renner Organisatie
 40  Mark Scheffers  Deba Trucks en bedrijfswagens
 41  Bram Verschure  Deba Trucks en bedrijfswagens
 42  Mark Baak  Saint-Gobain Gyproc Nederland
 43  Herman van Herk  Saint-Gobain Gyproc Nederland
 44  Mark van Houten  Saint-Gobain Gyproc Nederland
 45  Jurgen van Hulst  Saint-Gobain Gyproc Nederland
 46  Christian Venmans  Saint-Gobain Gyproc Nederland
 47  Patrick Bol  van der Veeken de fietsspecialist
 48  Ben Coremans  van der Veeken de fietsspecialist
 49  Raymond Kroon  van der Veeken de fietsspecialist
 50  Niels van Kalmthout  Keurslagerij van Caulil
 51  Ronald Verheijen  Keurslagerij van Caulil
 52  Sander Mijzen  Hotel-Restaurant ’t Witte Paard
 53  Geert Mijzen  Hotel-Restaurant ’t Witte Paard
 54  Tjeerd Mijzen  Hotel-Restaurant ’t Witte Paard
 55  Levi Domenicus  Thetford BV
 56  Michel de Jong  Local FM
 57  Edwin Verhoeven  Gemeente Etten-Leur
 58  Richard Hol  Gemeente Etten-Leur
 59  Peter de Leeuw  Gemeente Etten-Leur
 60  Jack Huijbregts  Sloopbedrijf Vermeulen en zonen Breda
 61  Ruben Boonstra  CompUnit – Laptop Service Center
 62  John Pirard  Jaguar-Land Rover Knook Breda
 63  Wim Voeten  Gemeente Etten-Leur
 64  Jerry Kallenfels  Hommel Autobedrijven BV
 65  Marcel Swijnenburg  Hommel Autobedrijven BV
 66  Henri Saman  Cafe Zaal Marktzicht
 67  Frederick Vermeulen  Gemeente Etten-Leur
 68  Martien de Bruijn  Lasmontage Holland
 69  Diederick Barten  Luyten Adviesgroep
 70  Steijn Barten  Luyten Adviesgroep

Deze deelnemerslijsten zijn opgesteld per 12/8/2017. Wijzigingen zijn nog mogelijk tot 13/8/2017.