Kom alles te weten over de Profronde!

 

Deelnemers Profwielerronde 2018

Professionals:

Nr. Renner Team Mede mogelijk gemaakt door
 1 Geraint Thomas Team Sky Rabobank
 2 Tom Dumoulin Team Sunweb LasMontage Holland
 3 Chris Froome Team Sky TechnoGroup
 4 Primoz Roglic Team Jumbo-Lotto NL AMS Visser BV
 5 Steven Kruijswijk Team Jumbo-Lotto NL Happy dog/Dierenpension Hoevekestijn
 6 Bauke Mollema Team Trek-Segafredo Intowood Etten-Leur
 7 Wout Poels Team Sky Schalk Makelaardij Rijsbergen
 8 Marco Minnaard Wanty-Groupe Gobert Cafe-Zaal Marktzicht Etten-Leur
 9 Bram Tankink Team Jumbo-Lotto NL Lindeloof B.V. Hellevloetsluis
 10 Sam Oomen Team Sunweb Select Totaalbouw B.V.
 11 Kjeld Nuijs Team Jumbo-Lotto NL van der Veeken de fietsspecialist
 12 Twan Brusselman DESTIL – Parkhotel Valkenburg Schouw Informatisering BV
 13 Rob Ruijgh Tarteletto – Isorex J.P. Visser natuursteen
 14 Reinier Honig TWC-Tempo Hoppenbrouwers Nomi Co-Packing BV
 15 Jeroen Meijers Roompot Nederlandse Loterij Omega beveiliging & advies
 16 Jarno Gmelich Meijling Metec TKH CCT Target Exhibitit & Sign
 17 Ronan van Zandbeek Willebrord Wil Vooruit aannemersbedrijf van Agtmaal B.V.
 18 Luuc Bugter Delta Cycling Rotterdam Bonbonnerie van der Linden
 19 Leon Koch Dare Gaviote Good Morning Uitzendorganisatie B.V.
 20 Martijn Budding Roompot Nederlandse Loterij TTO Tilburg Sloop & Infra
 21 Dylan Bouwmans Metec TKH CCT Wagenmakers Grondverzet en transportbedrijf
 22 Youri Havik Vlasman Track/Road CCT Fraai Projecten B.V.
 23 Barry Markus Monkey Town CT Uitgeverij de Bode BV
 24 Wim Stroetinga Vlasman Track/Road CCT Coro Zonnepanelen-Elektrotechniek B.V.
 25 Marc Janssen Dutch FoodValley MarkVliet Netwerk notarissen
 26 Erik Jan Kooijman Knook Breda/Bredase dealer associatie
 27 Cyrus Pearo Dutch FoodValley De Krom bestratingen B.V.
 28 Kevin Haest Willebrord Wil Vooruit Partyservice Jan Vermunt
 29
 30

 

Deze deelnemerslijsten zijn opgesteld per 12/8/2018. Wijzigingen zijn nog mogelijk tot 19/8/2018.

De rugnummers zijn nog onder voorbehoud.